Kontakta oss

Om du har några frågor är du välkommen att kontakta oss. Om du vill boka tid, gör det på webben eller ring 0771 - 44 22 33.

Kontakta oss

Har du frågor rörande oss eller vår filosofi är du hjärtligt välkommen att kontakta oss. Vi svarar gärna på frågor rörande vår verksamhet.

Kundtjänst: 0771-44 22 33
0771-44 22 23 (företagskund)
E-post: info@carspect.se

E-post företagskund: customer@carspect.se 

Kundtjänst har öppet mån - fre kl 07.00 - 17.00.

Adress till huvudkontor: Ulvsundavägen 106 C,  168 67 Bromma

Fakturaadress: Carspect AB, FE 805, 105 69 Stockholm.

Organisationsnummer: 556774-1110

Etableringschef: Stefan Larsson
Telefon: 072-225 42 43, e-post: stefan.larsson@carspect.se

Ekonomichef: Markus Falk
Telefon: 072-200 34 33, e-post: markus.falk@carspect.se

Personalchef: Tina Areskoug
Telefon: 076-878 92 45,e-post: tina.areskoug@carspect.se

Teknisk chef: Per Johansson
Telefon: 072-230 78 70, e-post: per.johansson@carspect.se

Regionchef Mitt: Salar Yalda (Eskilstuna, Karlskoga, Linköping, Norrköping, Nyköping, södra Stockholm, Södertälje, Örebro)     
Telefon: 072-240 94 98, e-post: salar.yalda@carspect.se 

Regionchef Nord: Robert Blom (Enköping, Hallstahammar, Sala, norra Stockholm, Västerås)
Telefon: 072-229 38 46, e-post: robert.blom@carspect.se

Regionchef Sydväst: Henrik Christensen (Eslöv, Helsingborg, Lund, Löddeköpinge, Malmö, Trelleborg, Ängelholm)
Telefon: 072-242 08 55, e-post: henrik.christensen@carspect.se

Regionchef Sydöst: Marcus Johansson (Helsingborg, Jönköping, Kalmar, Karlskrona, Kristianstad, Ljungby, Osby, Tranås, Vetlanda, Växjö)
Telefon: 072-240 91 19, e-post: marcus.johansson@carspect.se

Regionchef Väst: Mats Strandberg (Alingsås, Borås, Göteborg, Halmstad, Kungsbacka, Kungälv, Laholm, Landvetter, Lerum, Stenungsund, Tranemo, Uddevalla, Varberg)
Telefon: 072-509 00 02, e-post: mats.strandberg@carspect.se

Vd: Lars Selenius
Telefon: 070-536 56 88, e-post: lars.selenius@carspect.se